אודות
החברה

אודות

חברת קונטקט ליין סחר בינלאומי בע”מ, מתמחה בפיתוח מוצרי מולטימדיה חכמים ומתקדמים, בהתאמה מלאה לשוק הרכב בישראל ובמטרה להגביר ולהעצים את חווית הנהיגה בישראל.

החברה נוסדה בשנת 2002 על ידי דניאל גורגוב וגרגורי ישראלוב, ומאז שנת 2005, נמכרים מוצרי החברה תחת המותג SAMSONIX. במהלך שנות פעילותה צברה החברה ניסיון, ידע ובקיאות בהתאמת מוצרים לצרכו ולטעמו של הנהג הישראלי, ובשל כך הפכה לחברה מובילה בתחומה.

מוצרי החברה

את מוצרי החברה, מפתחים במטה החברה בישראל ואילו את תהליכי הייצור מבצעים במזרח הרחוק (בין היתר סין, טיוואן וקוריאה), זאת תוך הקפדה על תהליך ייצור איכותי ומקצועי – החל מאנשי הייצור, דרך איכות חומרי הגלם ועד איכות אמצעי הייצור. כל זאת על מנת להבטיח, שהמוצר הסופי יעמוד בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר. על מנת להעניק לנהג הישראלי חווית נהיגה מעצימה ובטוחה, מקפידה קונטקט ליין לתת מענה מקצועי לאתגרים טכנולוגים, לאקלים החם השורר בישראל, לתנאי הנהיגה המאופיינים בישראל ולעיצוב אותו מעדיף הנהג הישראלי.

חזון החברה

במטרה להעצים את חווית הנהיגה ולהפוך אותה לבטוחה ומהנה, שמה לה למטרה חברת קונקט ליין, לענות על דרישות הלקוח בהווה ובעתיד, תוך התחשבות ושימת לב מירבית למגמות השוק ולמציאות המשתנה.

ההקפדה על הטכנולוגיה והעיצוב היא נר לרגלי החברה וזאת על מנת לשווק מוצרים, ברמת האיכות הגבוהה ביותר תוך התאמה מלאה לתנאי האקלים השורר בישראל. אנו שואפים להעניק ללקוחותינו חווית רכישה המבוססת על יחס אישי ויצירתי ולהעניק לכל אחד מלקוחות החברה את הפתרון המקסימאלי ביותר.

שירות הלקוחות

לקוחות החברה הם הלב הפועם שלנו והם המאפשרים לצוות העובדים להעניק לנהג הישראלי תשומת לב מירבית, הן ברמת שירות הלקוח והן ברמת איכות ועיצוב המוצר. תחום שירות הלקוחות, שזור כחוט השני בפעילות החברה על סך חטיבותיה ובמקביל למוצרים המובילים, האיכותיים והמעוצבים, אותם מעניקה החברה לנהג הישראלי. כלל מוצרי החברה, הותאמו לכבישים העמוסים והחמים במדינת ישראל, במטרה להפוך את חווית הנהיגה למהנה ומתגמלת.

אחריות ושירות לקוחות

מערך השרות של קונטקט ליין בע”מ, עומד בדרישות המחמירות ומחוייב לשירות מוביל, לאיתור צרכי הלקוח ולפיתוח מוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. לכל מוצרי SAMSONIX מוענקת אחריות לשנה וזאת בהתאמה מלאה לתעודת האחריות המוענקת למוצר במעמד הרכישה.
לכל שאלה או הצעה לשיפור, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכתובת: [email protected] ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם .